2SJ010_266015_164020_125040_711050_377050_634070_108080_937080_950081_203090_050090_173L090_500090_620_thm_200091_348bfg_biasply_photoc_05firestone_biasply_photod_03L651Rmichelin_trx_photolpartimage1partimage1opRF95
 

Prodej dílů

 

Náhradní díly a příslušenství

Naše společnost je schopna nabídnout příslušenství a náhradní díly na klasické automobily. Zaměřujeme se především na klasické anglické automobily a automobily německé provenience jako jsou vozidla značek Jaguar, MG, Austin-Healey, Mercedes-Benz, Porsche, ale jsme schopni zajistit mnoho příslušenství a originálních dílů na jakýkoli jiný typ automobilu. Napiště nám, o co by jste měli zájem, my Vám obratem pošleme nabídku. 

Pneumatiky

Společnost JH Classic Cars úzce spolupracuje se společností Auto Horák s.r.o., jednoho z předních pneuservisních středisek v Jihomoravském kraji, proto Vám můžeme nabídnout téměř jakékoliv pneumatiky na Váš klasický automobil nebo motocykl. V nabídce máme pneumatiky různých typů a rozměrů, pneumatiky s bílými boky, nebo klasické černé, diagonální, radiální, originální pneumatiky pro sportovní vozidla nebo speciální závodní pneumatiky. V rámci našich prodejních služeb Vám pneumatiky přímo přezujeme na Váš automobil. Mnoho pneumatik máme skladem a za nejlepší ceny na trhu. Napište nebo zavolejte, my Vám v co nejkratším termínu zašleme nabídku našeho zboží a služeb. 

Čalounění

Na vozidla Mercedes-Benz a Porsche dodáváme kompletní čalounění a stahovací střechy ve formě "polotovarů". Takové čalounění se skládá z přesně ušitých potahů a dílů, které se pak pouze instalují přímo na Váš automobil. Toto čalounění je vyrobeno jen z těch nejlepších materiálů. Automobilová kůže používaná na čalounění je přesně taková, jaká byla používána na daný typ automobilu v době jeho vzniku. Čalounění pak vypadá velice originálně a vozidlo si zachovává dobový vzhled. 

Čalounění je přesně nastříháno na nejmodernějších automatických strojích. Tyto díly jsou pak sešívány a lepeny tak, aby konečný zákazník dostal zboží, které jde okamžitě instalovat a není nutné ho více upravovat. Veškeré kůže a jiné materiály jsou přesně vzorovány a perforovány dle dobových specifikací.

Koberce ineriéru a prostoru zavazadel jsou ušity tak, aby se jen položily na podlahové části. Jsou vyrobeny z meteriálů, které odpovídají ročníku vzniku vozidla.

Stahovací střechy pro kabriolety jsou vyrobeny z kvalitních materiálů vyráběných zde v Evropě, které nepodléhají náhlému opotřebení a zachovávají si barvu i požadované vlastnosti po mnoho let.  

 Autoelektro

Společnost Horák Auto patří mezi přední dodavatele elektropříslušenství do osobních a užitkových automobilů. Úzká spolupráce s touto společností nám umožňuje zajistit mnoho jednotlivých dílů a součástek na Váš klasický automobil. Jak samotných větších dílů, jako jsou např. alternátory, startéry, dynama a pod., tak i jednotlivých součástek do nich.

V rámci komplexních služeb v oblasti autoelektra jsme schopni vyrobit a dodat autobaterie klasického dobového vzhledu, různých typů a velkostí v 6 V nebo 12 V provedení.

 
  Prodej dílů